Ložnice a pokoje: V objektu se nachází pět pokojů s tím, že tři jsou umístěné v patře a dva v podkroví. V patře jsou dva pokoje čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový. V podkroví je pokoj se třemi lůžky a pokoj se čtyřmi lůžky. V každém se nachází manželské dvojlůžko o šířce 180 cm. Všechny jsou neprůchodné – mají pouze vstupní dveře. Každé lůžko má svůj stolek (poličku) a lampu. Dále jsou zde umístěné skříně, akumulační kamna a komody. K dispozici je jedna dětská postýlka s matrací bez příslušenství, která je umístěna v pokoji č.3.

Sociální zařízení: V chalupě se nalézají dvě sociální zařízení. Jedno v přízemí a jedno v patře. V přízemí je samostatná místnost se dvěma umyvadly, sprchovým koutem a větší vanou, dále pak místnost WC s umyvadlem. V poschodí je místnost se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.

Vytápění: Pro vytápění chaty jsou k dispozici kachlové kamna, akumulační kamna a přímotopy. Akumulační kamna jsou v každé místnosti, v sociálních místnostech jsou přímotopy.

Doprava, parkování: Až k chalupě se dá přijet (i za většího množství sněhu bez řetězů) autem, kde je v zimě upravováno soukromé parkoviště patřící chatě (až pro 6 aut). V létě není počet parkujících aut omezen.

Na chalupě je zavedena dvojsazba. Tzn. akumulační kamna a bojlery na teplou vodu se nahřívají nočním, tj. lacinějším proudem.

V chalupě se nachází společenská místnost s velmi pěknými kachlovými kamny, na kterých se dá vařit, příp. jen odpočívat na lůžku za kamny. Dále je v místnosti posezení (3 pohovky) a 2 větší konferenční stolky, televize se satelitem (Skylink), DVD… Tato místnost je propojena s kuchyní. V kuchyni je nově umístěn velký rohový stůl se 4 lavicemi pro min. 15 osob a také dětská stolička. Dále je zde el. sporák, mikrovlná trouba, toustovač, sendvičovač, el. konvice, 1 x větší kombinovaná chladnička s mrazákem a 1 x chladnička 320 l. Vedle kuchyňské linky je pěkný výčepní pult s tím, že sudy se umísťují za stěnou ve sklepě, kde se pivo i naráží. Za pronájem kompletního zařízení k čepování piva (výčepní pult, chlazení, bomba a narážecí hlava od Hanušovického pivovaru – “žehlička”, zapůjčíme i narážecí hlavu “bajonet”) bude účtována jednorázově cena 350,- Kč/pobyt. (sloužící k úhradě plynu a nájmu bomby)

Můžeme Vám dodat pivo i nealko, především z hanušovického pivovaru Holba ale i Zubr, Litovel nebo Bernard. 

Nejžádanější je:

Šerák 11° 50 l sud: 2.400,- Kč

Šerák 11° 30 l sud: 1.550,- Kč

limonáda malinovka 50 l sud: 1.350,- Kč

limonáda malinovka 30 l sud: 1000,- Kč

Kofola 50 l sud: 1.650,- Kč

Dále můžeme dodat Šerák 11° polotmavý (50 l nebo 30 l sud).

(pivo i limonádu je třeba objednat min. 2 týdny předem, jinak nemusí být k dispozici)

Pokud si chcete pivo dovést sami dejte dopředu vědět tak, ať vám připravíme výčepní zařízení.

Kuchyň je dále kompletně vybavena ke stolování a vaření. Z chodby se dostaneme do stodoly, kde se nachází zásoba dřeva. Zde můžeme v zimě odkládat lyže, příp. v létě kola. Nad chatou pak již jen velký soukromý pozemek – louka ve stráni (cca 5 ha) patřící k chatě (neohrazený).

Dále je vám i vašim dětem k dispozici:

– Wi-Fi pokrývající signálem celou chalupu, tj. spol. místnost, kuchyň i všech pět pokojů

– letní krytá osvětlená terasa s možností grilování nebo jen posezení i za deště nebo tmy

– kulečník karambol

– venkovní bazén s průměrem 4.6 m a hloubkou 1,2 m (v provozu od 1.června)

– 2 lehátka k bazénu

– velká trampolína s ochranou sítí (Marimex)

– venkovní houpačka pro děti

– dětské pískoviště

– pingpongový stůl ve stodole včetně pálek a míčků

– hřiště s volejbalovou sítí a volejbalovým balónem

– 6 pálek s pěnovými míči (hraje se přes volejbalovou síť)

– infra sauna pro 2 osoby (De Luxe)

– nový venkovní krb s udírnou

– velký zahradní gril, kde je možné grilovat větší počet porcí naráz

– ohniště včetně vidlic na opékání špekáčků. Dále k dispozici kotlík na guláš (10 l).